Hakkımızda

İzmir Aliağa 'da, 2011 yılında kurulan TEKİNAS Asansör, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimi ile sektörde iddialı firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

TEKİNAS Asansör genel olarak her türlü elektrikli, hidrolik, insan, hasta, yük ve asansörlerini kapsayan tüm süreçlerde hizmet vermektedir. Firmamız, Asansörün montajı sırasında gerekecek her türlü metal bazda iş de yine firmanın kendi olanaklarıyla yapmaktadır. Tüm işlemler ilgili formlara uygun bir şekilde yetkili mühendisler ve belgeli ustaların kontrolünde yürütülür. Asansöre ait elektrikli, hidrolik ve mekanik diğer hususlar, cihazlar ve her türlü yapı malzemeleri gerek yurtiçi, gerekse yurtdışından yüksek kaliteli malzemeler üreten güvenilir firmalardan temin edilir. Malzeme ve materyal ihtiyacını karşılarken dikkat ettiğimiz husus asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır.

TEKİNAS Asansör kendinden aldığı gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür. Bugünkü hizmetinin verimi, seçkinliği ve kalitesi TEKİNAS ASANSÖR markasını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.